O firmie

Biuro rachunkowe Ephemeris w Poznaniu to biuro z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy solidni i rzetelni. Wszystkie nasze usługi wykonywane są profesjonalnie, z najwyższą dbałością o klienta. Obecnie, nowocześni przedsiębiorcy oczekują działań, które będą wspierały dynamikę rozwoju firmy, a więc nie tylko podstawowe czynności księgowe oraz kadrowo - płacowe, ale również kompleksowe i profesjonalne doradztwo oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Nasze biuro rachunkowe Ephemeris zostało stworzone z myślą właśnie o tych firmach, które oczekują kompleksowej obsługi oraz indywidualnej oferty dostosowanej do specyfiki działalności. Współpracujemy z osobami prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze, firmami i spółkami.Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm z wielu różnych branży, w tym handlowych, budowlanych, spożywczych czy kosmetycznych. Nasze biuro działa na terenie całego województwa wielkopolskiego, z siedzibą biura w Poznaniu.

Nasze uprawnienia
Posiadamy certyfikat księgowy nr 11009/2005 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro objęte jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 2008 r. (Dz. U. Nr 234, poz. 1576 z późn. zm.).

Bezpieczeństwo danych

Korzystamy z programu Comarch ERP Optima. Jest to sprawdzone oprogramowanie, umożliwiające świadczenie usług dla wszystkich typów rozliczeń. System informatyczny jest w pełni zgodny z zasadami prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o zakładowy plan kont, Ustawę o Rachunkowości, a także według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR/MSSF).

Wszystkie przetwarzane przez nas dane są zabezpieczone na serwerze. Dodatkową ochronę danych gwarantują wykonywane codzienniekopie bezpieczeństwa. Automatyczna archiwizacja danych zapewnia spokój i pewność odzyskania danych w sytuacji awaryjnej. Na każdym etapie współpracy nasi pracownicy przestrzegają przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz klauzuli poufności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

 

Wartości

Misja
"Doradzamy, księgujemy, rozliczamy - a wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów".

Wizja

Wiodące biuro na poznańskim rynku usług rachunkowo - księgowych.   

Nasze cele

- długotrwałe partnerskie relacje z Klientami.
- praca zgodnie z dobrymi wielkopolskimi wzorcami: solidnością, pracowitością i dbałością o dobro Klienta
- zagwarantowanie Klientom jakości, komfortu i oszczędności