Biuro rachunkowe Ephemeris - Poznań/Grunwald

Biuro rachunkowe Ephemeris w Poznaniu to biuro z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy solidni i rzetelni. Wszystkie nasze usługi wykonywane są profesjonalnie, z najwyższą dbałością o klienta. Obecnie, nowocześni przedsiębiorcy oczekują działań, które będą wspierały dynamikę rozwoju firmy, a więc nie tylko podstawowe czynności księgowe oraz kadrowo - płacowe, ale również kompleksowe i profesjonalne doradztwo oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Nasze biuro księgowe Ephemeris w Poznaniu zostało stworzone z myślą właśnie o tych firmach, które oczekują kompleksowej obsługi oraz indywidualnej oferty dostosowanej do specyfiki działalności. Współpracujemy z osobami prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze, firmami i spółkami. Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm z wielu różnych branży, w tym handlowych, budowlanych, spożywczych czy kosmetycznych. Nasze biuro działa na terenie całego województwa wielkopolskiego, z siedzibą biura w Poznaniu.

Nasze uprawnienia - biuro księgowe Poznań/Grunwald

Posiadamy certyfikat księgowy nr 11009/2005 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro rachunkowe Ephemeris w Poznaniu dzielnicy Grunwald objęte jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 2008 r. (Dz. U. Nr 234, poz. 1576 z późn. zm.).

Bezpieczeństwo danych

Korzystamy z programu Comarch ERP Optima. Jest to sprawdzone oprogramowanie, umożliwiające świadczenie usług dla wszystkich typów rozliczeń. System informatyczny jest w pełni zgodny z zasadami prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o zakładowy plan kont, Ustawę o Rachunkowości, a także według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR/MSSF).

Wszystkie przetwarzane przez nas dane są zabezpieczone na serwerze. Dodatkową ochronę danych gwarantują wykonywane codziennie kopie bezpieczeństwa. Automatyczna archiwizacja danych zapewnia spokój i pewność odzyskania danych w sytuacji awaryjnej. Na każdym etapie współpracy nasi pracownicy przestrzegają przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz klauzuli poufności. Dzięki temu biuro księgowe Ephemeris cieszy się dużym zaufaniem wśród szerokiej grupy klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

Wartości

Misja
"Doradzamy, księgujemy, rozliczamy - a wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów".

Wizja

Wiodące biuro na poznańskim rynku usług rachunkowo - księgowych.   

Nasze cele

- długotrwałe partnerskie relacje z Klientami.
- praca zgodnie z dobrymi wielkopolskimi wzorcami: solidnością, pracowitością i dbałością o dobro Klienta
- zagwarantowanie Klientom jakości, komfortu i oszczędności